Фенка се обясни в любов на Борисов и го нарече...

Господ има промисъл за него, затова и ни го даде за трети път да управлява страната, твърди тя

https://blitz.bg/obshtestvo/fenka-se-obyasni-v-lyubov-na-borisov-i-go-nareche_news667936.html Blitz.bg
Господ има промисъл за него, затова и ни го даде за трети път да управлява страната ни! Бъди благословен , г-н Борисов! Това написа във Фейсбук Лид Костова.

Ето и целия й пост:

"Борисов е Божият дар за България!

Господ има промисъл за него, затова и ни го даде за трети път да управлява страната ни!

Бъди благословен , г-н Борисов!

И нека не забравяме, че най-добре се смее този, който последен го прави!

Нека не наливаме вода в позитанската мелница!

Всичко ще дойде на мястото си! 

Важното е, че ние знаем кои са в червената терористична шайка, какво правят и защо го правят!

И това ще преживеем!"

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай