Голям трафик се е образувал на два гранични пункта

Нормално се осъществява преминаването през всички останали

https://blitz.bg/obshtestvo/golyam-trafik-se-e-obrazuval-na-dva-granichni-punkta_news676864.html Blitz.bg
 Интензивен е трафикът за товарни автомобили на изход на ГКПП „Капитан Андреево“ и ГКПП „Лесово“. Това съобщиха от ГД „Гранична полиция“.

Нормално се осъществява преминаването през всички останали гранични пунктове.

Информацията е към 06.00 часа. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай