Хванаха нов претендент за “Най-пиян шофьор”

https://blitz.bg/obshtestvo/hvanaha-nov-pretendent-za-nay-piyan-shofyor_news26989.html Blitz.bg

Нов претендент за титлата “Най-пиян шофьор” заловиха пътните полицаи от Кюстендил.

Провинилият се е 33-годишният Ангел Василев, който катастрофирал със своя “Опел Астра”, пише “Струма”. Когато полицаите го подложили на алкохолна проба, дрегерът отчел 4,65 промила в кръвта. Шофьорът загубил контрол над автомобила, излязъл е от пътя и се е ударил в крайпътна ограда. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай