До края на седмицата по делото предстоят още два разпита. По-рано днес бе обвинен в безстопанственост и в неправомерно взети 1,7 млн. лв. бившият шеф на НДК Мирослав Боршош.
Говорителят на главния прокурор уточни, че обвиненията са работни и не изключи те да бъдат и коригирани, след като бъдат анализирани всичките 4000 договора, сключвани от Боршош. По думите на Арнаудова 1,7 млн. лв. са безвъзвратно загубени.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.