Изловиха заразени с К-19 бежанци край Омуртаг СНИМКА

Мъжете са в болница, но под полицейска охрана

https://blitz.bg/regioni/izloviha-zarazeni-s-k-19-bezhanci-kray-omurtag-snimka_news850413.html Blitz.bg
Задържаха група от общо 11 нелегални имигранти край Омуртаг. По информация на NOVA двама от чужденците са с COVID-19.

Те са под наблюдение в местната болница.

Мъжете са под полицейска охрана.

В момента се извършват процесуални дейности по установяване на самоличност в РУ на МВР в Омуртаг. 


Снимка: Мартин Георгиев, NOVA

Това е поредният случай на заловени имигранти край Омуртаг. Преди няколко седмици на пътя София-Варна отново беше задържана голяма група бежанци. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай