Кърджалиец успя да заснеме малки духчета край изоставена къща. Така поне твърди Венцислав Стайков. Той се разхождал из село Баните и снимал за спомен. Според него не се касае за зрителна измама и малките, бели петна са духове.
“Тази снимка е станала случайно. Скитах се из махалите на Баните и стигнах до една от най-високите точки на селото. Къщите там бяха безлюдни. Заваля порой, който изчаках да спре под една закрита чешма на пътя. После времето се проясни и тръгнах по един коларски път. Имах чувството, че някой върви с мен, а наоколо нямаше жив човек. Като видях снимките разбрах кой е бил редом до мен”, разказва Венцислав Стайков, който е публикувал снимката си и във Фейсбук./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.