Каскада, част от градския шадраван в Лясковец и която не работеше от повече от 5 г., отново разпръсква свежест, пише borbabg.
Общината я ремонтира, за да може да направи околното пространство по-красиво и по-прохладно.

„Надявам се пускането на каскадата да радва лясковчани и мястото край шадравана да стане притегателно както за срещи с приятели, така и за страхотни снимки. Но, моля, нека пазим направеното, то е за всички. Съоръжението не е място за къпане, нито за изливане на препарати или хвърляне на отпадъци. Апелирам към родителите да наглеждат децата си.

Напомням, че районът се охранява с камери за видео наблюдение. Ще бъдем безкомпромисни към нарушителите”, предупреди кметът Васил Христов.