Ключов ден в съда за прокурорския син от Перник
Районната прокуратура в Бургас му е повдигнала обвинение за нанасяне на средна телесна повреда
Прокурорският син Васил Михайлов се изправя пред Районния съд в Бургас. Това е едно от трите дела срещу него. Случаят е от лятото на 2021 година в Созопол, когато Михайлов е нападнал мъж и го е ударил в лицето.
Районната прокуратура в Бургас му е повдигнала обвинение за нанасяне на средна телесна повреда.
Срещу Михайлов се водят и други две дела за побой. Прокурорският син беше задържан в началото на юни миналата година след побой над бившия футболист на „Миньор” (Перник) Румен Андонов.
До ареста му се стигна след акция на МВР в града в отговор на заканата на кмета Станислав Владимиров да оглави протести срещу отказите на полицията да работи по сигнали срещу прокурорския син.
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Последвайте ни
Нито с този,нито със Семержиев,нито с убиеца на Цветков,нито с другите "произведения"на обществото ще дойде възмездие.Вдигането на шум в медиите не означава нищо.Ето,Семержиев го изкараха чист.Кръвта му е като на пеленаче!Нищо чудно след като мине спектакъла да го направят кмет на района,а ятачката му,началник на районното управление.Като награда за омертата!!!