Кметът на Пазарджик прогнозира дефицит от 8 милиона

https://blitz.bg/obshtestvo/kmetat-na-pazardzhik-prognozira-deficit-ot-8-miliona_news57047.html Blitz.bg

Дефицит от 8 милиона лева в края на годината прогнозира кметът на община Пазарджик Тодор Попов.

Той обясни, че основната причина за това е намалелият интерес към предлаганата за продажба общинска собственост, както и голямата сума от несъбрани вземания. Недоборите са от около 4.5 милиона, заяви градоначалникът. / БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай