Кметове и хотелиери се препитват в началото на сезона

https://blitz.bg/obshtestvo/kmetove-i-hotelieri-se-prepitvat-v-nachaloto-na-sezona_news49104.html Blitz.bg

Представителите на местната власт и на туристическия бранш правят в сряда традиционната си за началото на всеки летен сезон среща, на която взаимно се преслушват доколко готови са за посрещане на туристите.

По инициатива на Комисията за защита на потребителите и Държавната агенция по туризъм медиите също са поканени да отправят към кметовете на общините от Северното и Южното черноморие, представители на браншови организации и местни туристически сдружения своите въпроси.
Целта е осигуряването на безопасни и качествени туристически услуги на почиващите в курортите по българското Черноморие, обясняват организаторите. Форумът е в хотел „Естрея” в комплекса „Свети Константин и Елена”. /БЛИЦ

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай