Крадат агне от тава

https://blitz.bg/obshtestvo/kradat-agne-ot-tava_news50274.html Blitz.bg

Ловки крадци отмъкнали приготвено за печене агне от хладилниците на ресторант в центъра на Кюстендил. Злосторниците проникнали, като разбили вратата откъм задния двор, съобщава НТ.

Претарашили фризерите и попаднали на вечер аранжираната за влизане във фурната мръвка. Не се поколебали да грабнат и тава с около 30 филета, които е трябвало да се приготвят за софрата за изпращането на абитуриент. “Остави загубите – агнешкото е по 12-13 лева за килограм и трябва да го платим ние, но се озорихме, докато намерим ново подходящо на тегло и форма животно по вкуса и поръчката на клиента”, разказ с притеснение след инцидента един от готвачите на комплекса. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай