Махат незаконни павилиони от Орлов мост и ''Света Неделя ''

https://blitz.bg/obshtestvo/mahat-nezakonni-pavilioni-ot-orlov-most-i-sveta-nedelya_news41133.html Blitz.bg

Служители на Столичения инспекторат съвместно с Дирекция „Архитектура и градоустройство” на Столичната община утре ще разчистят кръстовището на Орлов мост и площад „Света Неделя” от незаконни павилиони, съобщиха от общината.

Ще бъдат преместени пет павилиона и един навес от ламарина в района на бул. „Мария Луиза”, които нямат разрешение за поставяне и съответно договор със Столичната община. Павилионите ще се съхраняват в складовата база на „Екометал инженеринг” и собствениците им ще могат да си ги получат обратно след заплащане на глоба и разходите по транспортирането им. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай