Маскарадът свърши: Очевидци разкриха, че хора на Румен Радев плащали на провокаторите Видео

Мъжете споделят, че организатори на метежите са хора на президента, които са броили различни суми - от 100 до 300 лева на човек

https://blitz.bg/obshtestvo/maskaradat-svarshi-ochevidci-razkriha-che-hora-na-rumen-radev-plashtali-na-provokatorite-video_news1121763.html Blitz.bg

Двама млади мъже направиха шокиращи разкрития за провокациите на снощния протест в центъра на София. Припомняме, че след като митингът в Триъгълника на властта тръгна на шествие, се стигна до безредици в района на бул. "Дондуков", където се намира централата на ДПС.

Видео, публикувано във фейсбук групата "Братя с Грим", показва двама мъже, които обясняват пред репортер на bTV, че на техни приятели е платено, за да дойдат на митинга и да направят провокация.

Мъжете споделят, че организатори на метежите са хора на президента Румен Радев, които са броили различни суми - от 100 до 300 лева на човек, за да се стигне до вчерашния прогром.

Припомняме, че версията им съвпада с официалната информация, че синът на Атанас Бобоков е задържан за погромите в София. Сред другите арестувани пък е младеж, у когото са открити 31 000 лева и бележки към тях.

Семейство Бобокови е сред най-близките хора на кръга около Румен Радев.

"Господин Радев, схемата Ви е чудовищна. Вие плащате на младежи да провокират и бият униформени служители, само за да принудите МВР да се защити и после цинично да ги изкарате „агресори“.

Това е садистичен капан, в който жертвате едновременно и децата ни, и държавността.

Това не е политика, това е ДЖИХАД срещу институциите!

Какъв болен мозък трябва да си, за да насъскваш българи срещу български полицаи, само за да компрометираш реда в държавата?! С цената на какво?

Когато един „генерал“ падне дотам да купува улично насилие и да превръща младежи в платено пушечно месо, той доказва, че е просто един най-обикновен дилър на хаос.

Кръвта, която толкова искате да се пролее по паветата, ще остане завинаги по Вашите ръце. СРАМ", пишат във фейсбук групата "Братя с Грим".

Още по темата
Коментирай
5 Коментара
Пико
преди 2 месеца

Твърде много политика има в тези провокации с поглед към бъдещи избори.Лично аз не вярвам на Д.П.

Откажи
ccostow
преди 2 месеца

На платените клакьори на властта пак нещо им се привижда.

Откажи
Да,да
преди 2 месеца

БЛИЦ удариха дъното.Публикуват новини без доказателства.Че всеки може да каже че Румен Радев,Бойко Борисов или Делян Пеевски са им предложили пари.Че могат да кажат че и Тръмп им е платил.Това че вярвате на всяка приказка,показва колко продажна и подкупна медия сте.А ако бяха казали че Пеевски им е платил,дали тогава щяхте да го излъчите?Разбира се че не,защото му л.и.ж.е.т.е з.а.д.н.и.к.а.

Откажи
ТакаСиМисля
преди 2 месеца

Вие освен срещу Румен Радев да пишете и да лъскате имиджа на ГЕРБ, друго можете ли? Не Ви ли е ясно, че колкото повече пишете срещу Радев, толкова повече му вдигате имиджа? Това няма да помогне на ДПС-НН в случай, че Радев се яви на парламентарни избори, народното недоволство е от Борисов и Пеевски, не го ли виждате? Пеевски не се разграничи от Борисов, не е свършил полезно дело и ще потъне с Борисов, трябваше сега да се разграничи след като свърши полезно дело. А и как ще участва в изпълнителната власт, като санкциониран по закона "Магнитски"? Пълен абсурд, а и Борисов не е човека, който може да му помогне да го извадят от този списък.

Откажи
Вандим
преди 2 месеца

А Ентелегентите у лево на снимката лично радев ги е обучил за пилоти-камикадзета. Гледах как ги мяташе по балкана отвисоко.

Откажи