Масови обири на ул. „Пиротска” в София. За един месец там са извършени кражби в няколко магазина. Една от тях е в магазин за обувки.
Екип на „Здравей, България” се срещна със собственика, който подаде сигнал в рубриката ни "Дръжте крадеца". Една от камерите е успяла да хване момента, в който мъж краде обувки. Той е подбирал внимателно по-скъпите чифтове, необезпокояван от никого.
Полицията все още работи по случая, но мъжът не е заловен. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.