Мъст? Потрошиха офис на мобилен оператор по централен булевард във Варна СНИМКИ

Вандалският акт е извършен рано тази сутрин, а подбудите на извършителя към момента са неизвестни

https://blitz.bg/obshtestvo/mast-potroshiha-ofis-na-mobilen-operator-po-centralen-bulevard-vav-varna-snimki_news910607.html Blitz.bg

 

Неизвестен извършител е потрошил с огромен камък витрината на офис на мобилен оператор по бул. "8-ми приморски полк" във Варна, предаде varna24.bg. 



Вандалският акт е извършен рано тази сутрин, а подбудите на извършителя към момента са неизвестни. 

Дали се касае за недоволен клиент, който е изразил гнева си по хулигански начин или има други мотиви за посегателството, не е ясно. 

Служители от офиса на Yettel очакваха в

 

 празничната сутрин органите на реда да си свършат работата, а злодеят вероятно бързо ще бъде разкрит, като се има предвид наличието на видеонаблюдение в района.
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай