Юлия казала на мъжа, с който живее на семейни начала от 4 дни, че вече и оправила документите. Съседки разказват пред Канал 3, че младата жена имала още едно дете. За него се грижела майка й.
Eто още от разказа на съседките във видеото:
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.