Майката, изоставила бебето си, излъгала, че ще го даде на социални грижи

https://blitz.bg/obshtestvo/maykata-izostavila-bebeto-si-izlagala-che-shte-go-dade-na-socialni-grizhi_news536022.html Blitz.bg
Майката на изоставеното в Западен парк бебе е излъгала, че ще остави детето си в Закрила на детето.

Юлия казала на мъжа, с който живее на семейни начала от 4 дни, че вече и оправила документите. Съседки разказват пред Канал 3, че младата жена имала още едно дете. За него се грижела майка й.

Eто още от разказа на съседките във видеото:

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай