Мече, побито на кол, разплака софиянци (СНИМКА)

https://blitz.bg/obshtestvo/meche-pobito-na-kol-razplaka-sofiyanci-snimka_news485798.html Blitz.bg

Тъжна гледка на столичен булевард, точно до НДК, събра погледите на столичани. Снимка на захвърлена плюшена играчка беше разпространена във Фейсбук и предизвика вълна от тъжни коментари.

На едно от колчетата, поставени на тротоара, е оставено голямо плюшено мече. То е сложено така, сякаш е побито на кол. Въпреки че играчката е голяма и пухкава, изглежда някой е решил, че повече няма нужда от нея.
 
„Когато мечето е непотребно”, гласи тъжният коментар на авторката на снимката.
 
„А има толкова дечица, които биха се зарадвали истински...”, коментират в социалните мрежи.
 
„Както оставят якета за тия, които нямат, явно така оставят и мечета за тия, които са сами на 14-ти”, шегуват се други. 
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай