МИЕ отказа да увеличи капитала на СО в "Топлофикация-София"

https://blitz.bg/obshtestvo/mie-otkaza-da-uvelichi-kapitala-na-so-v-toplofikaciya-sofiya_news20481.html Blitz.bg

Има опасност столичани да останат без парно през зимата, след като на днешното общо събрание на "Топлофикация-София" представителите на Министерството на икономиката и енергетиката отхвърлиха предложението на общината за увеличаване на капитала на дружеството с 55 млн лв.

Това съобщи общинският съветник от ГЕРБ Валя Чилова, която представляваше Столична община на Общото събрание на "Топлофикация София".
Общината възнамеряваше с тези пари да бъдат покрити задълженията към "Булгаргаз". /БНР



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай