Мишо Шамара към протестиращите: “Ако някой ми посегне, ще коля!”

Рап-певецът пусна нецензурно послание на стената си във Фейсбук към “интелигентните гейзери, платени от ГЕРБ"

https://blitz.bg/obshtestvo/misho-shamara-kam-protestirashtite-ako-nyakoy-mi-posegne-shte-kolya_news214853.html Blitz.bg

Нервите на Мишо Шамара не издържаха и той пак почна да псува. Този път обект на неговата “любов” са протестиращите против правителството на Пламен Орешарски.

Те си навлякоха гнева му с плакат, на който има негова карикатура и надпис: “Мишо тапанара, травестит от Варна”.

Биг Ша не закъсня с отговора си и написа във Фейсбук: “Браво, бе, демократи! Всеки, който не мисли като вас, на кладата. Яжте ми варненския х.й!”

Мишо Шамара явно не се притеснява от гневни реакции след поредната порция псувни. Интернет потребител го предупреждава, че най-накрая ще си изяде боя, а той отговаря така: “Те ме псуват мене, какво – да седя и да им се мазня ли?! А и нека някой да ми посегне, имам си всичко, ще коля! Заради това, че имам друго мнение и да ме нападат е мега дебилно и недемократично”, пише Мишо Шамара./БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай