Над 43 милиона лева са постъпленията от осигурителни вноски в НАП- Ямбол през изминалите 11 месеца на годината, съобщи кореспондентът на Агенция БЛИЦ в града. Те са с 6 милиона и 600 хиляди лева повече в сравнение със същия период на миналата година.
Най- много са приходите от вноски за Държавно обществено осигуряване- над 30 милиона лева през 2008 година при 26 милиона за миналата година. Приходите към НЗОК възлизат на 8 милиона и 400 хиляди лева. От вноски по допълнително задължително пенсионно осигуряване, каквото внасят родените след 1 януари 1960 година са постъпили почти 4 милиона лева при 2 милиона и 700 хиляди лева за същия период на 2007. Заедно с приходите от данъци, внесени към централния бюджет, постъпленията в НАП- Ямбол за 11 месеца на 2008 година са общо 74 милиона 309 хиляди лева. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.