Нови двама отровени с гъби приети в "Пирогов"

https://blitz.bg/obshtestvo/novi-dvama-otroveni-s-gabi-prieti-v-quotpirogovquot_news56573.html Blitz.bg

Още двама мъже със съмнение за гъбно отравяне са приети в Клиниката по токсикология на "Пирогов", съобщиха от болницата за спешна медицина.

Продължава тежкото състояние на четиримата отровени със зелена мухоморка - две жени и двама мъже, които са постъпили на лечение в неделя.

"При подобни тежки случаи са необходими поне 7 дни за обрат в състоянето им”, коментира в сряда сутринта доц. Маргарита Гешева, шеф на Клиниката по токсикология за възрастни./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай