Софийска градска прокуратура повдигна ново обвинение на бившия шеф на футболните съдии Борислав Александров, съобщиха за Агенция БЛИЦ от прокуратурата.
По първоначална информация обвинението е за това, че чрез принуда върху свои обвинени Александров е участвал в уреждането на футболни мачове, главно в полза на футболен клуб "Беласица".
По-късно се очаква да бъде повдигнато ново обвинение - за измама - и на бившия заместник председател на ДАМС Иван Леков. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.