Нови обвинения за уреждането на футболни мачове

https://blitz.bg/obshtestvo/novi-obvineniya-za-urezhdaneto-na-futbolni-machove_news26424.html Blitz.bg

Софийска градска прокуратура повдигна ново обвинение на бившия шеф на футболните съдии Борислав Александров, съобщиха за Агенция БЛИЦ от прокуратурата.

По първоначална информация обвинението е за това, че чрез принуда върху свои обвинени Александров е участвал в уреждането на футболни мачове, главно в полза на футболен клуб "Беласица".

По-късно се очаква да бъде повдигнато ново обвинение - за измама - и на бившия заместник председател на ДАМС Иван Леков. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай