Новият албум на “U2” излиза на 2 март

https://blitz.bg/obshtestvo/noviyat-album-na-u2-izliza-na-2-mart_news27739.html Blitz.bg

Ирландската рок-банда “U2” ще издаде новия си албум “No Line On The Horizon” в началото на пролетта на 2009 г., съобщи денс представителка на звукозаписната компания на групата.

Датата на появата на тавата е 2 март. По-рано бе съобщено, че албумът ще излезе в края на тази година, но музикантите решиха да поработят повече върху парчетата. Предишният албум на “U2” излезе през 2004 г. От “How To Dismantle An Atomic Bomb” бяха продадени над 9 млн. броя. /Ройтерс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай