Софийският градски съд е регистрирал новосформираната Синдикална федерация на служителите в МВР вчера. Това съобщи председателят на структурата Иван Павлов в предаването “Неделя 150” по БНР.
Той потвърди, че на 24 май отново ще има протест на полицаите на магистрала "Хемус" в участъка София-Ябланица. Павлов обаче уточни, че той ще е локален. Служителите на МВР няма да блокират движението, а само ще напомнят за своите искания. Целта е хората, които използват пътния участък, да забележат, че в системата на МВР има хора, които искат да им съдействат, заяви Иван Павлов.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.