НВО ще покаже филм за Симеон Сакскобурготстки

https://blitz.bg/kultura/nvo-shte-pokazhe-film-za-simeon-sakskoburgotstki_news142991.html Blitz.bg

Премиерата на филма “Mомчето, което беше цар”, която напълни зала 1 на НДК снощи, закъсня с 15 мин. Наложи се организаторите да забавят прожекцията, заради огромната опашка за билети.

Когато хората влязоха в залата, на сцената се качиха продуцента Мартичка Божилова, Андрей Паунов, който е сценарист и режисьор, операторите Георги Богданов и Борис Мисирков, както и звукорежисьорът Момчил Божков. Екипът на филма благодари на публиката и на хората помогнали за промоцията.

След промоцията, филмът за Симеон Сакскобурготски, ще бъде излъчен по HBO през месец юли.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай