Община Бургас настоява за проверка за високите сметки за ток

https://blitz.bg/obshtestvo/obshtina-burgas-nastoyava-za-proverka-za-visokite-smetki-za-tok_news184755.html Blitz.bg

Община Бургас иска електроразпределителното дружество да провери сметките й за ток за месец декември 2012 година.

Заместник-кметът по финансите на общината Красимир Стойчев каза по време на среща с ЕРП-то, че сметките на всички общински предприятия и фирми са по-високи с 10 до 30%. По думите му през същия месец е имало повече почивни дни и няма как сметките да са по-големи от предишния месец.

“Общински фирми като „Спортни имоти” или „Летен театър, фестивали и концерти” на практика не са работили по това време, за да имат толкова високи сметки”, заяви Стойчев. 


Дружеството пое ангажимент да бъдат проверени партидите на общината./БЛИЦ 



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай