Около 200 души протестират пред сградата на НАП в Добрич

https://blitz.bg/obshtestvo/okolo-200-dushi-protestirat-pred-sgradata-na-nap-v-dobrich_news38607.html Blitz.bg

Около 200 души от добричка агро-фирма и днес протестираха пред сградата на НАП срещу бездушието и нежеланието на държавната администрация да помогне на бизнеса за справяне с икономическата криза. Протестиращите носят плакати с надписи "Върнете ни парите".

Според управителя на фирмата Веселин Бакърджиев, почти година се бави връщането на ДДС, което е над  2 150 000 лв. Това със сигурност ще има негативни последствия за по-нататъшната дейност на агро-фирмата, коментира още той 
От НАП обаче твърдят, че във фирмата тече ревизионна проверка и докато тя не приключи, парите не могат да Протест е предвиден и за понеделник. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай