Премиерът Пламен Орешарски и шефът на НС Михаил Миков използваха социалната мрежа, за да благодарят за митингите в тяхна подкрепа.
“Мога да изразя известно разочарование, че протестите бяха на втория ден, и вероятно чисто в политически план, това е един от рекордите. Обикновено има толеранс от 100 дни. Давам си сметка, че нямаме 100 дни. Призовавам всички граждански действия да са в рамките на законовите и морални норми, нека да не се създават конфликти”, пише на страницата на Пламен Орешарски във Фейсбук.
“Благодаря ви за подкрепата! Обстановката в София ескалира, призовавам за отговорно поведение!”, написа и Михаил Миков./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.