Орлов мост вече е блокиран

Част от протестиращите са оставали да протестират и пред Народното събрание

https://blitz.bg/obshtestvo/orlov-most-veche-e-blokiran_news208112.html Blitz.bg

Участниците в антиправителствения протест в София вече са блокирали Орлов мост. Част от тях пък са оставали да протестират и пред Народното събрание.

Сградата на парламента е оградена с железни заграждения и служители на реда. Движението в района е затворено. Протестиращите носят плакати, на които е изписано - „Уволнени сте”, „Идете си без бой”, „ПарламEND” и други. Те продължават да скандират „оставка” и да освиркват./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай