От Министерство на отбраната съобщиха ще има ли парад на 6 май

С цел ограничаване на разпространението на коронавируса в цялата страна са наложени строги мерки

https://blitz.bg/obshtestvo/ot-ministerstvo-na-otbranata-saobshtiha-shte-ima-li-parad-na-6-may_news738264.html Blitz.bg
6 май - Ден на храбростта и празник на Българската армия, ще бъде отбелязан, както всяка година с военен парад в София, съобщиха от Министерството на отбраната.

Това ще бъде направено в съответствие с епидемиологичната обстановка в страната към тази дата.

С цел ограничаване на разпространението на коронавируса в цялата страна са наложени строги мерки.

Сред тях е забраната за събирането на повече от двама души, както и разходката в паркове и градинки.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай