Отвлечен се оказа при любовница

https://blitz.bg/obshtestvo/otvlechen-se-okaza-pri-lyubovnica_news43689.html Blitz.bg

Мъж, който изчезна на 23 октомври 2008 г. и бе обявен за отвлечен, се оказа при любовницата си. 39-годишният пловдивчанин Б. Т. стресира жената и сина си, след като 6 месеца бе в неизвестност, пише “24 часа”.

Електрокаристът от панаира потърсил през януари 2008 г. работа в строителството в София. Не бил говорил за развод. Преди да замине, оставил GSM. “След 23 октомври обаче даваше, че номерът вече не съществува”, обясни съпругата му. Семейството се паникьосало още повече, когато и на адреса, оставен от мъжа, се оказало, че не живее никой. Положението станало по-заплетено, когато при подаване на сигнал за изчезналия се разбрало, че му е открадната личната карта и той не е искал нова. Всъщност съпругът отишъл при друга, докато МВР се чудело дали е отвлечен. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай