Пак фалшив сигнал за бомба в бургаско училище

https://blitz.bg/obshtestvo/pak-falshiv-signal-za-bomba-v-burgasko-uchilishte_news17583.html Blitz.bg

Анонимно телефонно обаждане за поставено взривно устройство в сградата на СОУ "Добри Чинтулов", намираща се в комплекс "Изгрев" е получено вчера около 10:10 ч. в Областна дирекция на МВР – Бургас.

След извеждане на учениците от сградата на училището и извършената щателна проверка, съмнителни вещи или предмети не са открити. Ръководството на учебното заведение не е подписало декларация за поемане на отговорност, в резултат на което учебните занятия са прекратени. Сградата на училището е запечатана за срок от 24 часа. Работата по случая продължава от служители на Пето РПУ Бургас. /Марина Шиварова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай