Паника в Пловдив! Евакуират ключово място в града

В известен магазин е получен сигнал за поставена бомба

https://blitz.bg/obshtestvo/panika-v-plovdiv-evakuirat-klyuchovo-myasto-v-grada_news1071330.html Blitz.bg

Евакуираха супермаркет „Лекси“ в пловдивския квартал Кършияка. Около 10 ч. днес на тел 112 е получено анонимно обаждане за поставено взривно устройство в магазина, съобщава TrafficNews.bg.

Веднага е задействана процедурата при подобни злоумишлени съобщения. Полицията е отцепила и обезопасила района, всички хора са изведени от сградата.

На място има и екипи на пожарната. Извършва се щателна проверка. Колите се отбиват.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай