Пиян припадна в центъра на София

https://blitz.bg/obshtestvo/piyan-pripadna-v-centara-na-sofiya_news58152.html Blitz.bg

Мъж в безпомощно състояние на възраст 35-40 години видимо употребил алкохол лежи повече от час на тротоара на бул. „Христо и Евлоги Георгиеви” №88 в столицата, съобщиха очевидци за Агенция БЛИЦ.

Очевидци разказват, че той е припаднал малко преди 18.00 часа в близост до кръстовището на булеварда с улица "Оборище". По думите им припадналият бил редовен клиент на питейните заведения в околността. Посетители от близкото кафе добави, че два пъти са се обадили на "Бърза помощ” и телефон 112.

Според тях припадналият диша учестено. Не се наблюдават други жизнени реакции. Младежите очакват всеки момента да пристигне медицински екип, който да го отведе в болница. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай