Починала е още една жена от касапницата с 4 жертви на пътя в Пазарджишко, а други две...

https://blitz.bg/obshtestvo/pochinala-e-oshte-edna-zhena-ot-kasapnicata-s-4-zhertvi-na-patya-v-pazardzhishko-a-drugi-dve_news647363.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Пет са вече жертвите на тежката катастрофа между селата Звъничево и Братаница. Това съобщи д-р Васил Вълчев, директор на МБАЛ - Пазарджик, цитиран от "Фокус".

„Три тежко пострадали жени при верижната катастрофа на пътя между селата Звъничево и Братаница са докарани от Спешната помощ в Областната болница в Пазарджик", посочи той.

По думите му една от пострадалите жени е починала, тъй като е била докарана в критично състояние, несъвместимо с живота. „Другите две жени са с по-леки травми. Все още са под наблюдение в Спешното отделение на пазарджишката болница. Най-вероятно ще бъдат освободени за домашно лечение“, уточни д-р Вълчев. Той допълни, че починалата жена е била служител на Областната болница.

В тежкото ПТП на надлеза при село Звъничево са участвали по първоначални данни 4 автомобила. Непосредствено след като е станало то, движещите се зад тях автомобили също са се опитали да спрат и са предизвикали още три леки ПТП извън тежкото. така на надлеза в момента има общо 11 автомобила. Останалите 7 автомобила не са част от тежкото, а от последващи леки инциденти заради по-тежката катастрофа.

ВИЖТЕ В БЛИЦ ПЪРВИ СНИМКИ И ВИДЕО ОТ КОШМАРНАТА КАТАСТРОФА С ПЕТИМА ЗАГИНАЛИ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай