Нов протест пред МВР подготвят полицаите. Този път те ще пият минерална вода под прозореца на министъра на вътрешните работи Михаил Миков.
В събота около 4000 полицаи се събраха пред сградата на МВР и пушиха в знак на протест. Демонстративно пушене имаше и пред полицейските управления в по-големите градове в страната.
Полицаи настояват за увеличение на възнагражденията, коледни надбавки, зимно облекло и по-добри условия на труд.
Всички служители на МВР ще получат коледни добавки в рамките на възможното, посочиха днес от МВР. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.