Около 2 500 са протестиращите в столицата към 20.30 часа. Това съобщиха от пресцентъра на МВР. Към момента няма регистрирани инциденти по време на придвижването на хората по обичайния маршрут.
Полицията продължава да обезпечава обществения ред и сигурността по време на протестните действия. Както вече писахме, трима души са отведени в първо районно – двама са били без документи, а в едно лице са намерени наркотични вещества.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.