Организаторът на протеста на зърнопроизводителите Радослав Христов е уведомил СД МВР, че отпадат заявените за 20, 21, 22 и 23 декември т.г. протести.
Една част от земеделската техника започна да се изтегля от столицата, но друга част – на онези, които са пристигнали от по-далечни разстояния ще остане до утре сутринта.
В 8 ч. ще се изтеглят всички трактори от пл. "Александър Невски". Столичната дирекция на МВР ще осигури полицейско присъствие за охрана на земеделската техника до окончателното й изтегляне. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.