Кражбата е записана чрез камерата за видеонаблюдение на обекта. На кадрите се вижда как мъжът си поръчва няколко илача за около 30 лева и накрая си поръчва Витамин Д. Преди аптекарката да му го даде обаче, той взема плика с останалите покупки и бяга.
Разбирайки за кражбата служителката на аптеката се паникьосала и хукнала след него.
Живеещи в района твърдят, че обектът е обиран и миналата година.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.