Юбилейна изложба "Рьорих и България" по случай 20-та годишнина от дейността на Клуб "Приятели на Рьорих" ще има в София.
Изложбата ще бъде открита на 28 май, 17,30 ч в РКИЦ ул.Шипка 34, Мраморната зала. От 18 ч следва концерт с участието на хор "Евера", музикални изпълнения и др. През м.юни изложбата ще се съпровожда с културни прояви - лекции и прожекции. Ще се са показани картини на Рьорих и информационни табла разкриващи дълбоките връзки между България,Русия и Индия. Програма може да се следи на сайта „Енциклопедия Рьорих и България”/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.