Пробация за шофьор на джип потрошил с бухалка "Дачия"

https://blitz.bg/obshtestvo/probaciya-za-shofyor-na-dzhip-potroshil-s-buhalka-quotdachiyaquot_news69441.html Blitz.bg

Шофьор на джип беше осъден на пробация, понеже потрошил с бухалка кола, която го ударила. 24-годишният подсъдим се ядосал, че автомобилът му е бил закачен от „Дачия”, извършваща маневра на заден ход, съобщи Морето.нет.

Побеснял той започнал да псува водача и спътника му в румънското возило. След това извадил бухалка, с която разбил предното ляво стъкло и огънал едната врата на „Дачия”-та.

Наказанието, което Варненският районен съд наложи на младежа, е 7 месеца пробация. Той трябва да плати и щетите на потрошената кола, които са 566 лв.

/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай