Блокирано е движението на Орлов мост и на кръстовището при Софийския университет „Св. Климент Охридски”, заради протестното шествие.
Шестващите съвсем за кратко се спряха пред сградата на Народното събрание, която беше оградена от жива верига от полицаи и ограждения.
Органите на реда, които спираха движението по ул. „Раковска”, държаха в ръцете си по едно бяло цвете.
По думите им, цветята са им били дадени от протестиращите. Недоволните граждани скандират под звуците на барабани, свирят със свирки и развяват български знамена./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.