Протестиращите в столицата тръгнаха към парламента

Полицейското присъствие по маршрута остава засилено

https://blitz.bg/obshtestvo/protestirashtite-v-stolicata-tragnaha-kam-parlamenta_news208379.html Blitz.bg

Протестиращите в столицата се разделиха на групи, но като цяло движението им е в посока парламента, а след това най-вероятно ще продължат по традиционния маршрут към Орлов.

Пред президентството се събраха около 700 души, но не всички тръгват към парламента. Полицейското присъствие пред Министерски съвет остава засилено, а същото е пред сградата на парламента.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай