Протестиращите в столицата се разделиха на групи, но като цяло движението им е в посока парламента, а след това най-вероятно ще продължат по традиционния маршрут към Орлов.
Пред президентството се събраха около 700 души, но не всички тръгват към парламента. Полицейското присъствие пред Министерски съвет остава засилено, а същото е пред сградата на парламента.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.