Пускат парното в болниците, детските градини и училищата в София

https://blitz.bg/obshtestvo/puskat-parnoto-v-bolnicite-detskite-gradini-i-uchilishtata-v-sofiya_news17222.html Blitz.bg

"Топлофикация София" започва поетапно да пуска от днес парното във всички ясли, детски градини, училища и болници, които са подали заявка за пускане на отоплението.

Междувременно Топлофикация  "София" съобщава на абонатите си от районите „Добруджански", „Хиподрума" и „Белите брези", че удължава спирането на топлата вода до утре вечер (7 октомври- вторник).
Причината е в незавършените ремонтно-възстановителни работи на аварирал топлопровод. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай