"Топлофикация София" започва поетапно да пуска от днес парното във всички ясли, детски градини, училища и болници, които са подали заявка за пускане на отоплението.
Междувременно Топлофикация "София" съобщава на абонатите си от районите „Добруджански", „Хиподрума" и „Белите брези", че удължава спирането на топлата вода до утре вечер (7 октомври- вторник).
Причината е в незавършените ремонтно-възстановителни работи на аварирал топлопровод. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.