Шест тона суджук ще бъдат изядени безплатно на Суджук фест в Горна Оряховица.
За трети път общината организира празника с местните производители, пише “Стандарт”. Кметът Йордан Михтиев ще открие феста, пристигайки с файтон в градската градина около чеверметата. Най-голямото шоу ще е състезанието за най-бързо обелен, най-тънко нарязан и най-бързо изяден горнооряховски суджук. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.