Въпреки че вчера стана ясно, че ресторантите ще отворят врати за клиенти на 1 март, а дискотеките на 15 март собственици и управители на заведения от Бургас ще участват в националния протест в София днес. Представителите на бранша излизат ще протестират заради продължителното спиране на работата им, както и поставянето им в неравностойно положение спрямо други техни колеги, предава NOVA.
„Протестът ще се проведе, защото усещаме пълна дискриминация към развлекателния бизнес, при положение, че в началото на февруари ще отворят почти всички бизнеси”, каза един от ресторантьорите.
„Единственото ни искане е да можем да работим”, допълни той.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.