Служителите на община Пазарджик няма да имат право на задгранични командировки, съобщи кметът на общината Тодор Попов.
Той самият е отказал покана за посещение в Гърция, за да пести средства. Градоначалникът няма и да кани гости от чужбина заради финансовата криза.
Попов обяви, че от началото на септември ще започне съкращение в администрацията. Ще бъдат освободени и всички, които са навършили пенсионна възраст./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.