Риана: Нищо не може да разбие връзката ми с Крис

https://blitz.bg/obshtestvo/riana-nishto-ne-mozhe-da-razbie-vrazkata-mi-s-kris_news185755.html Blitz.bg

Барбадоската певица Риана е убедена, че нищо не може да разбие връзката й с Крис Браун. Двамата били лудо влюбени един в друг и дори искали да стават родители.

"Парчето ми “Stay” е история за това да намериш любовта и тя да продължи завинаги. Не изпитваш тези чувства към всеки мъж, затова, когато намериш човека, не искаш да го пуснеш. Откровено признавам, че Крис е човек, с когото имам подобна връзка", обяснява пред британското издание на сп. “Elle” Риана.

"Най-вероятно ще имаме дете. Освен това се моля да изляза във ваканция за месец. Искам да съм здрава и щастлива", допълва още изпълнителката.

Макар че Рири беше остро разкритикувана за това, че е дала втори шанс на Браун, тя споделя, че двамата са коренно различни от хората, които са били преди години. 

"Вече сме възрастни и знам, че нещата между нас ще бъдат наред. Започнахме начисто, за което съм много благодарна. В момента и двамата имаме това, което сме искали - невероятно приятелство, което не може да бъде разбито", откровена е певицата./БЛИЦ 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай