Димитровградските ротарианци, които са добре запознати с проблемите на медицинското обслужване в града, направиха скъпо дарение на акушеро-гинекологичното отделение на болница "Св.Екатерина".
Дарението е модерно хидравлично легло от което болницата отдавна имаше огромна нужда. Дарението връчи президентът на Ротари клуба в Димитровград и главен изпълнителен директор на "Неохим", Димитър Димитров на управителя на болницата д-р Здравко Наков.
Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.