С цялото си сърце сме с вас  

Това, което искаме да знаете, е, че в такова трудно време можете да разчитате на нас

https://blitz.bg/obshtestvo/s-cyaloto-si-sarce-sme-s-vas_news740945.html Blitz.bg
Това е време, в което вече не можем да правим прости неща, които сме правили през целия си живот. Поради невидимия враг, наречен Ковид-19, не можем да прегърнем приятелите си и да се ръкуваме, да отидем на концерт или на кино, да се съберем с роднини за неделен обяд.

Това е време, когато изолацията е необходима, за да можем отново да се радваме заедно с любимите си хора. 

Когато ни е трудно, търсим утеха в познатото, разчитаме на това, което сякаш знаем отвинаги. Понякога вкусът на плодово кисело мляко за закуска е достатъчен, за да ни напомни за сутринта в офиса с колегите и да почувстваме, че отново всичко е нормално. 

Това, което искаме да знаете, е, че в такова трудно време можете да разчитате на нас.

Мандра Шабац (Млекара Шабац) вече 7 десетилетия е част от любимите ви моменти и никога през тези 70 години традиция не сме допускали каквото и да било да повлияе на качеството и високите производствени стандарти затова и сега сме на същия начин тук за вас, със същото качество и същата наличност на най-добрите продукти за вас и вашето семейство.

В тези моменти стоим смело и #СЦялотоСиСърцеСВас! 

Ние сме напълно подготвени за цялото времетраене на тази ситуация, всеотдайно и солидарно и без никакви компромиси по отношение на качеството и безопасността на храната, да допринесем в съвместните усилия за по-бързо завръщане към нормалното ежедневие.

Именно затова непрекъснато следим инструкциите и мерките на правителствата в региона, с цел да се приспособим към най-добрите практики, които показват успех в справянето с вируса и забавят неговото разпространение.

Честната грижа за здравето и безопасността на всички наши служители, клиенти и бизнес партньори е наш приоритет и затова веднага предприехме предпазни мерки в производствените процеси, дистрибуцията и продажбите, към които непрекъснато се придържаме. 

Развълнувани сме от тяхната отдаденост и безкрайно благодарни на медицинските работници за всяка минута от времето им в усилията да осигурят най-добрите грижи за здравето на всички. Нека тяхната саможертвена работа бъде мотивацията за всички нас да бъдем отговорни и солидарни и да останем вкъщи и по този начин да помогнем в справянето с цялата ситуация. 

Решенията, които взимаме сега, основани на истинските човешки ценности, са тези, които ще донесат по-добро бъдеще за всички нас. 

Благодарим Ви, че #ОстанахтеВкъщи. 

Ние винаги сме тук, #СъсСърцеСВас!


 
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай